Light Grey

Light Grey

Smokey Oak

Smokey Oak

Light Oak

Light Oak

Natural Oak

Natural Oak

Ambi Plak PVC

29,95 18,95 per m²




Wissen

Zodra je een kleur selecteert, verschijnt hieronder een knop om het product toe te voegen aan je gepersonaliseerde offerte.


Artikelnummer: Niet beschikbaar
Categorie:

Beschrijving

Dikte 2,0 mm
4 x V-Groef
Toplaag 0,30 mm
Afm: 229 x 122 cm
Pakinhoud 5,004 m2

Selecteer je winkel

Ervaar de Ambi Plak PVC in onze winkel. Of vraag een offerte aan via onze site.

Almere

Vloer het Zelf in Almere

Markerkant 11-34

1316 AH Almere

almere@vloerhetzelf.nl

036-5292656

 

Amsterdam

Vloer het Zelf in Amsterdam

Spaklerweg 44b

1096 BA Amsterdam

amsterdam@vloerhetzelf.nl

020-6684880

 

Arnhem

Vloer het Zelf in Arnhem

Venlosingel 17

6845 JL Arnhem

arnhem@vloerhetzelf.nl

026-3830568

 

Breda

Vloer het Zelf in Breda

Kruisvoort 70

4814RZ Breda

breda@vloerhetzelf.nl

076-5426234

 

Capelle a/d IJssel

Vloer het Zelf in Capelle a/d IJssel

Lylantse Baan 3

2908 LG Capelle a/d IJssel

capelle@vloerhetzelf.nl

010-2640110

 

Eindhoven

Vloer het Zelf in Eindhoven

Willem van Konijnenburglaan 1 c

5613 DW Eindhoven

eindhoven@vloerhetzelf.nl

040-2468180

 

Helmond

Vloer het Zelf in Helmond

Engelseweg 223b

5705 AE Helmond

helmond@vloerhetzelf.nl

0492-525270

 
Vloer het Zelf

Heb je nog vragen over onze vloeren of diensten?

Via onderstaand formulier kun je contact met ons opnemen.
Je vraag wordt zo snel mogelijk beantwoord.

Ik ga akkoord met de Privacy Policy

Lees de Privacy Policy

Vloer het Zelf

We gebruiken onder andere analytische cookies om ons websiteverkeer geanonimiseerd te analyseren, zodat we functionaliteit en effectiviteit kunnen aanpassen.
Meer informatie over de verwerkte gegevens kun je lezen in onze privacystatement.

Ik ga akkoord met bovengenoemde privacy verklaring

Vloer het Zelf
Laagste prijsgarantie
>200.000 m² op voorraad
Bezorging in Nederland
Gratis reserveren
Service & contact
Offerte aanvragen?

Een persoonlijke offerte? Bekijk ons assortiment en voeg het product toe aan je offerte.

Zijn er nog vragen?

Heb je een vraag, opmerking of zijn er onduidelijkheden? Neem dan contact met ons op.

Vacatures

Werken bij het leukste vloerenbedrijf van Nederland? Bekijk onze vacatures en solliciteer!

Service & contact
Offerte aanvragen?

Een persoonlijke offerte? Bekijk ons assortiment en voeg het product toe aan je offerte.

Zijn er nog vragen?

Heb je een vraag, opmerking of zijn er onduidelijkheden? Neem dan contact met ons op.

Vacatures

Werken bij het leukste vloerenbedrijf van Nederland? Bekijk onze vacatures en solliciteer!