Contact


Algemeen contactformulier

Via onderstaand formulier kun je contact met ons opnemen. Jouw vraag wordt zo snel mogelijk beantwoord.

Ik ga akkoord met de Privacy Policy

Lees de Privacy Policy

Winkelspecifiek

Heb je een vraag met betrekking tot een specifieke winkel van Vloer Het Zelf? Klik hieronder op de betreffende winkel voor meer informatie.

Markerkant 11-34

1316 AH Almere

almere@vloerhetzelf.nl

036-5292656

Spaklerweg 44b

1096 BA Amsterdam

amsterdam@vloerhetzelf.nl

020-6684880

Venlosingel 17

6845 JL Arnhem

arnhem@vloerhetzelf.nl

026-3830568

Kruisvoort 70

4814RZ Breda

breda@vloerhetzelf.nl

076-5426234

Lylantse Baan 3

2908 LG Capelle a/d IJssel

capelle@vloerhetzelf.nl

010-2640110

Willem van Konijnenburglaan 1 c

5613 DW Eindhoven

eindhoven@vloerhetzelf.nl

040-2468180

Engelseweg 223b

5705 AE Helmond

helmond@vloerhetzelf.nl

0492-525270